Kalbos: 
Valiutos:  EUR
Pilot Power
Pilot Power

Kodas: co Power

35.00 EUR

Gamintojas: Cornilleau

Kempinės Storis : 

Spalva: 

Kiekis:
Sandėlyje:
0 

Cornilleau Pilot Power

Visiškai nauja In-Tens kempinės 35 laipsnių versija, lydima kompaktinio Spin-Drive sluoksnio. Tai unkalus produktas. Minkšta ir nerealiai dinamiška. Todėl PILOT POWER yra skirta puolėjams siekiantiems maksimalaus jutimo, atliekant topsus, ypač iš vidutinių nuotolių arba keičiant ritmą.

 

SPIN-DRIVE Technologija - patobulintas viršutinis gumos sluoksnis. Kiekvienos Cornielleau ir Michelin ekspertų sukurtos Pilot ir Drive gumos viršutinis sluoksnis turi ypatingą struktūrą, optimizuojančią elastingumą, bei unikalią dantukų formą.  Gaudami kamuoliuko smūgį, dantukai nesulinksta į vieną pusę. Jie išsigaubia į taisyklingą apisritimo formą, tuo nesukeldami papildomų vibracijų. Specifinė geometrija apriboja sulinkimą (netgi deformaciją). Optimalus dantukų atsparumas kamuoliuko spaudimuisuteiks jums daugiau tikslumo. Sulinkimo sumažinimas apsaugo nuo "bangavimo" tarp gumos ir kamuoliuko , tai suteikia jums galimybę paduoti labiau suktą kamuoliuką. Tradiciniai dantukai pateikia daugybę nekontaktuojančių su kamuoliuku sričių. Spin-drive dantukai suteikia daugiau homogeniškų kontaktinių zonų, taip atsiranda geresnis kontaktas su kamuoliuku, mažesnis smūgio perdozavimas. Geresnis kamuoliuko spaudimo paskirstymas didina atsparumą nusidevėjimui.

IN-TENS - naujos kartos kempinė. In-Tens yra nediskutuojamai viena iš efektyviausių šiuo metu rinkoje siūlomų kempinių, kai kalbama apie energijos atstatymą. Ji suteikia geresnį atsaką daugumai atakuojančių smūgių, suteikdama geresnę kontrolę, kamuoliuko jutimą bei tikslumą. Taip pat kaip ir maksimalų malonumą dėl geresnio komforto ir optimalaus garso efekto. In-Tens technologija privers jus pamiršti greitinančių klijų erą. Tai jau praeitis.

Spalvos: raudona/juoda.

Spin-DRIVEIN-TENS


Prekių krepšelis
Prekių krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

Naujausi straipsniai