Kalbos: 
Valiutos:  EUR
Pilot Advance
Pilot Advance

Kodas: CRNL-0050

35.00 EUR

Gamintojas: Cornilleau


 

Cornilleau Pilot Advance

 

The PILOT rubber range is the result of an important tri-party research & development program between Cornilleau, Michelin and the best Japanese experts. 

Thanks to the unique shape of its pimples, the SPIN-DRIVE technology – innovation developed by Michelin for Cornilleau 
– presents 3 advantages: more spin, greater precision and durable adherence. 

IN-TENS is at the height of sponge technology in terms of energy restitution, sound and ball feel. 

This project was led by Jean-Philippe Gatien (World Champion and two times Olympic medallist). 

His indepth involvement and passion have, through a demanding series of tests, helped secure a level of performance that will convince you from the word go. 
 
 

Additional Info

  • Type:OFF+
  • Sponge Hardness:40
  • Sponge Thickness:2.0 mm
  • Sponge Origin:Japan

Pilot Advance didžiuojasi naujausia INTENS kempinės technologija, 40 laipsnių versija, ji komplektuojama su Spin Drive technologija. Tvirta ir ypatingai dinamiška. Ši bekompromisė danga pirmiausiai skirta patyrusiems žaidėjams, įvaldžiusiems stiprų topsą, baigiamąjį kirtį, kontra smūgius ir aktyvius blokus. Kempinė yra vidutinio kietumo.

SPIN-DRIVE Technologija - patobulintas viršutinis gumos sluoksnis. Kiekvienos Cornielleau ir Michelin ekspertų sukurtos Pilot ir Drive gumos viršutinis sluoksnis turi ypatingą struktūrą, optimizuojančią elastingumą, bei unikalią dantukų formą.  Gaudami kamuoliuko smūgį, dantukai nesulinksta į vieną pusę. Jie išsigaubia į taisyklingą apisritimo formą, tuo nesukeldami papildomų vibracijų. Specifinė geometrija apriboja sulinkimą (netgi deformaciją). Optimalus dantukų atsparumas kamuoliuko spaudimuisuteiks jums daugiau tikslumo. Sulinkimo sumažinimas apsaugo nuo "bangavimo" tarp gumos ir kamuoliuko , tai suteikia jums galimybę paduoti labiau suktą kamuoliuką. Tradiciniai dantukai pateikia daugybę nekontaktuojančių su kamuoliuku sričių. Spin-drive dantukai suteikia daugiau homogeniškų kontaktinių zonų, taip atsiranda geresnis kontaktas su kamuoliuku, mažesnis smūgio perdozavimas. Geresnis kamuoliuko spaudimo paskirstymas didina atsparumą nusidevėjimui.

IN-TENS - naujos kartos kempinė. In-Tens yra nediskutuojamai viena iš efektyviausių šiuo metu rinkoje siūlomų kempinių, kai kalbama apie energijos atstatymą. Ji suteikia geresnį atsaką daugumai atakuojančių smūgių, suteikdama geresnę kontrolę, kamuoliuko jutimą bei tikslumą. Taip pat kaip ir maksimalų malonumą dėl geresnio komforto ir optimalaus garso efekto. In-Tens technologija privers jus pamiršti greitinančių klijų erą. Tai jau praeitis.

Spin-DRIVEIN-TENS


Prekių krepšelis
Prekių krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

Naujausi straipsniai